Список статей
2017 жылғы 28 – ші Дүниежүзілік Универсиадаға арналған Ақмола облысының техникалық және кәсіптік білім беру колледждерінің оқушылары арасындағы облыстық «Кезең» Спартакиадасы бағдарламасындағы шаңғы жарысының өтуі туралы ақпарат

2017 жылдың 13 -15- ші ақпан аралығында Щучье қаласыныңберезняки шаңғы трассасы кешенінде 2017 жылғы 28 – ші Дүниежүзілік Универсиадаға арналған Ақмола облысының техникалық және кәсіптік білім беру колледждерінің оқушылары арасындағы облыстық «Кезең» Спартакиадасы бағдарламасындағы шаңғы жарыстары өтті. Жарыстарға 16 командадан 89 оқушы қатысты.

Қыздар арасында жалпыкомандалық орындар келесі жолмен бөлінді:

1 орын – Шучье қаласынын педагогикалық колледжі

2 орын – Каменка ауылының №2АТК

3 орын – Көкшетау қаласының Ж.Мусин атындағы педагогикалық колледжі

4 орын – Көкшетау қаласының № 1СТК

5- 6 орын – Шағалалы ауылының агробизнес колледжі, Красный Яр с. №3 АТК

7 орын – Көкшетау қаласының жоғары колледжі

8 орын – Щучье қаласының туризм және сервис индустриясы колледжі

9 орын – Щучье қаласының жоғары колледжі

10 орын – Көкшетау қаласының №1 СерТК

11 орын – Қатаркөл ауылының ауылшаруашылық колледжі

12 орын – Щучье қаласының экология және орман шаруашылығы колледжі

13 орын –Ақкөл қаласының №10 АТК

14 орын – Есіл қаласының №7АТК, Новоишим с. №9АТК, Атбасар қ. №11 АТК

Ұлдар арасында жалпыкомандалық орындар келесі жолмен бөлінді:

1 орын – Шучье қаласынын педагогикалық колледжі

2 орын – Каменка ауылының №2АТК

3 орын – Щучье қаласының жоғары колледжі

4 орын – Көкшетау қаласының Ж.Мусин атындағы педагогикалық колледжі

5 орын – Көкшетау қаласының № 1СТК

6 орын – Қатаркөл ауылының ауылшаруашылық колледжі

7 орын – Есіл қаласының №7АТК

8 орын – Щучье қаласының экология және орман шаруашылығы колледжі

9 орын – Щучье қаласының туризм және сервис индустриясы колледжі

10 орын – Шағалалы ауылының агробизнес колледжі

11 орын – Красный Яр с. №3 АТК

12 орын – Көкшетау қаласының жоғары колледжі

13 орын – Көкшетау қаласының №1 СерТК

14 орын – Атбасар қ. №11 АТК

15 орын – Новоишим с. №9АТК

16 орын – Ақкөл қаласының №10 АТК

Қыздар арасында 3 км арақашықта.

Жеңімпаздар:

1 орын– Мартенс Инга (Шучье қаласынын педагогикалық колледжі)

2 орын – Горященко Валентина (Шучье қаласынын педагогикалық колледжі)

3 орын – Шалодубова Анастасия (Шучье қаласынын педагогикалық колледжі)

Ұлдар арасында 5 км арақашықта.

Жеңімпаздар:

1 орын – Черняев Данил (Шучье қаласынын педагогикалық колледжі)

2 орын – Башкиров Антон (Шучье қаласынын педагогикалық колледжі)

3 орын –Есим Руслан (Көкшетау қаласының Ж.Мусин атындағы педагогикалық колледжі)

Қыздар арасында эстафетада.

Жеңімпаздар:

1 орын – Шучье қаласынын педагогикалық колледжі

2 орын – Каменка ауылының №2АТК

3 орын – Көкшетау қаласының Ж.Мусин атындағы педагогикалық колледжі

Ұлдар арасында эстафетада.

Жеңімпаздар:

1 орын – Шучье қаласынын педагогикалық колледжі

2 место – Каменка ауылының №2АТК

3 орын – Щучье қаласының жоғары колледжі

Автор: Р. Сулейменов
Просмотров: 575
Дата создания: 17 Февраля 2017 г.
Дата редактирования: 17 Февраля 2017 г.
www.egov.kz
Опрос