Список статей
Өзге ұлт өкілдері мектепке дейінгі, мектеп алды жасындағы және 1-11 сынып оқушыларының арасында қазақ тілінен өткізілетін облыстық шығармашылық байқаудың нәтижесі

Барлығы 174 бала қатысты: олардың ішінде

1. Мектепке дейінгі, мектепалды және бірінші сыныптар –31 бала

2. 2-4 сынып оқушылары – 45 бала

3. 5-8 сынып оқушылары – 50 бала

4. 9-11 сынып оқушылары – 48 бала

Барлығы 90 жүлделі орындар:

1орын – 15 орын

2 орын – 30 орын

3 орын – 45 орын

Қатысқаны үшін сертификат – 84 бала

Конкурс жүлдегерлері:

Мектепке дейінгі, мектепалды және бірінші сыныптарда:

"Музыкалық қонақжай"- номинациясы бойынша

1 орын – Тыщенко Арина, Көкшетау қ., №17 ОМ

2 орын- Клипцов Иван, Зеренді ауданы Баратай НМ

2 орын – Хлебов Раиль, Целиноград ауданы«Аялы ай» балабақшасы

3 орын – Скорик Арина, Аккөл ауданы №2 балабақшасы

3 орын Султанова Вероника, Сандыктау ауданы, Балкашинская №1 ОМ

3 орын – Власова Арина, Атбасар ауданы, «Еркежан» балабақшасы

«Әдеби оқу» номинациясы бойынша:

1 орын – Белоусова Полина, Ақкөл ауданы№1 балабақшасы

2 орын – Чиленко Дмитрий, Бурабай ауданы Оқжетпес ОМ

2 орын – Павленко Виолетта, Атбасар ауданы №3 ОМ

3 орын – Балуева Маргарита, Степногорск қ., «Иван царевич» балабақшасы

3 место – Хужина Анастасия, Ерейментау ауданы«Сказка»

3 орын – Бебешко Дмитрий, Сандықтау Ауданы «Ертөстік» балабақшасы

«Көркемдік – сахналық қойылым» номинациясы бойынша:

1 орын – Котляренко Виктория, Целиноград ауданы «Болашақ» балабақшасы

2 орын – Чембаров Артем Ақкөл ауданы№1 балабақшасы

2 орын – Куликов Александр, Зеренді ауданы«Арайлы» балабақшасы

3 орын – Шепель Милана, Еңбекшелдер ауданы«Айгөлек» балабақшасы

3 орын – Горохова Яна, Степногорск қ., «Балдырған» балабақшасы

3 орын – Гензе Кирилл, Көкшетау қ., «Қарлығаш» балабақшасы

2-4 сынып оқушылары:

«Музыкалық қонақжай» номинациясы бойынша:

1 орын – Гасымова Ляман, Целиноград ауданы №2 ОМ

2 орын – Сивоконь Вадим, Сандықтау ауданы Мәдениет ОМ

2 орын – Бегишева Милана, Көкшетау қ., №19 ОМ

3 орын – Руш Милана, Ақкөл ауданы Ақкөл №1ОМ

3 орын -Коцан Арина, Ерейментау ауданы Ақмырза ОМ

3 орын – Примаков Иван, Есіл ауданы №3ОМ

«Әдеби оқу» номинациясы бойынша:

1 орын - Дедейко Надежда, Есіл ауданы

2 орын – Краснянский Егор, Ақкөл ауданы

2 орын - Тимошенко Славяна, Көкшетау қ.

3 орын – Семенова Алена, Аршалы ауданы

3 орын – Челомбитько Виктория, Еңбекшілдер ауданы Казгородок ОМ

3 орын – Гранкина Светлана, Жақсы ауданы Белағаш ОМ

«Көркемдік – сахналық қойылым» номинациясы бойынша:

1 орын – Биккулов Ренат, Степногорск қ., №2ОМ

2 орын – Гасников Александр, Бурабай аудандық мектеп-интернат

2 орын – Мамедова Энара Атбасар ауданы №33 ОМ

3 орын – Разумова Кира, Ерейментау ауданы №33 ОМ

3 орын - Леонова Александра, Ақкөл ауданы Ақкөл №1 ОМ

3 орын – Елисеев Сергей, Көкшетау қ., №21 ОМ

«Халықтық-қолданбалы өнер» номинациясы бойынша:

1 орын – Щитка Варвара, Жақсы ауданы Қима ОМ

2 орын – Клипцов Евгений, Зеренді ауданы Баратай ОМ

2 орын – Денежко Юля, Целиноград ауданы №32 ОМ

3 орын – Юрчик Анжела, Ақкөл ауданы Ақкөл №2 ОМ

3 орын – Серова Инга, Еңбекшілдер ауданы Заозерная ОМ

3 орын – Байрамов Эмирхан, Атбасар ауданы №2 ОМ

5-8 сынып оқушылары:

«Музыкалық қонақжай» номинациясы бойынша:

1 орын – Курдюкова Анита, Степногорск қ., А.Құнанбаев атындағы №6 МГ

2 орын – Пунтас Виктория, Астрахан ауданы №4 Жалтыр ОМ

2 орын – Кичайкина Марина, Ерейментау ауданы Сілеті ОМ

3 орын – Благодарова Ангелина, Есіл ауданы №2 ОМ

3 орын Стрыгина Диана, Ақкөл ауданы Горьковская ОМ

3 орын – Штанникова Милана, Көкшетау қ., №11 ОМ

«Әдеби оқу» номинациясы бойынша:

1 орын – Хомич Евгений, Бурабай ауданы №9 МГ

2 орын – Рейпназарова Севара, Атбасар ауданы №7 ОМ

2 орын – Крючек Яна, Зеренді ауданы Қызылсая ОМ

3 орын – Онучко Олеся, Ақкөл ауданы Мичуринская ОМ

3 орын – Ханиева Виктория, Аршалы ауданы Белоярская ОМ

3 орын - Светлаков Данил, Бұланды ауданы Қараөзек ОМ

«Көркемдік – сахналық қойылым» номинациясы бойынша:

1 орын – Тарасова Милана, Зеренді ауданы Ақадыр ОМ

2 орын – Абишева София, Целиноград ауданы №21 ОМ

2 орын – Каплин Павел, Көкшетау қ., №10 ОМ

3 орын – Тыщенко Данил, Ақкөл ауданы №2 ОМ

3 орын – Зинченко Оксана, Бурабай ауданы Сатпаев атындағы ОМ

3 орын – Глотова Мария, Степногорск қ., №1 Ақсу ОМ

«Халықтық-қолданбалы өнер» номинациясы бойынша:

1 орын – Гайнутдинова Евгения, Есіл ауданы №2 ОМ

2 орын – Османов Махсун, Атбасар ауданы Борисовская ОМ

2 орын- Шершнев Евгений, Жарқайың ауданы Гастелло ОМ

3 орын – Доценко Валерия, Ерейментау ауданы №3 ОМ

3 орын – Продан Елизавета, Целиноград ауданы Қабанбай батыр атындағы ОМ

3 орын – Усатов Александр, Көкшетау қ., №11 ОМГ

9-11 сынып оқушылары:

«Музыкалық қонақжай» номинациясы бойынша:

1 орын – Левченко Алина, Бұланды аудандық мектеп- гимназия

2 орын – Попович Инна, Зеренді ауданы Молодежный ОМ

2 орын – Умрыхина Галина, Бурабай ауданы №9 МГ

3 орын – Бобылева Ксения, Ақкөл ауданы Ақкөл №2 ОМ

3 орын - Чуркин Никита, Атбасар ауданы №2 ОМ

3 орын – Дмитриева Александра, Жарқайың ауданы Крупская атындағы ОМ

«Әдеби оқу» номинациясы бойынша:

1 орын – Мороз Алина, Зеренді ауданы Садовая ОМ

2 орын – Герасим Анна, Ерейментау ауданы Ақмырза ОМ

2 орын – Галина Анна, Жақсы ауданы Алғабас ОМ

3 орын – Харькова Анастасия, Ақкөл ауданы Ақкөл №2 ОМ

3 орын – Андранюк Зарина, Макинск қ., Бұланды ауданы №3 ОМ

3 орын – Шлей Кристина, Степногорск қ., №2 ОМ

«Көркемдік – сахналық қойылым» номинациясы бойынша:

1 орын – Пантюхин Виталий, Ақкөл №2 ОМ

2 орын – Наб Екатерина Жақсы ауданы, Запорожье ОМ

2 орын – Шпирер Кирилл, Еңбекшілдер ауданы Казгородок ОМ

3 орын Астапов Денис, Ерейментау ауданы №3 ОМ

3 орын – Киржаева Варвара, Степногорск қ., Заводской ОМ

3 орын - Калямова Каролина, Астрахан ауданы №2 ОМ

«Халықтық-қолданбалы өнер» номинациясы бойынша:

1 орын – Волокитин Максим, СШ №49 Целиноград ауданы №49 ОМ

2 орын- Аникина Виолетта, Ақкөл ауданы Ақкөл №2 ОМ

2 орын – Ломакин Вячеслав, Бурабай аудандық мектеп- интернат

3 орын – Ткаченко Анна, Аршалы ауданы Тургенев ОМ

3 орын – Голдобина Вероника Степногорск қ., №6 МГ

3 орын – Филатов Никита, Көкшетау қ., №11 ОМГ

Прикреплённые файлы:1.docx2.docx
Автор: А. Мухамеджанова
Просмотров: 580
Дата создания: 15 Мая 2017 г.
Дата редактирования: 15 Мая 2017 г.
www.egov.kz
Опрос