Список статей
Ақмола облысы бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін ұйымдарының педагогикалық қызметкерлері арасында өткізілген «Үздік педагог-2016» облыстық байқауы

Ақмола облысы білім басқармасының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 85 бұйрығының негізінде 3 кезеңнен тұратын конкурс өткізілді.

Ақмола облысы білім басқармасының іс-шаралар жоспарына сәйкес 2016 жылғы 19-20 мамыр аралығында Зеренді ауданы Шағалалы орта мектебінде бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін ұйымдарының педагогикалық қызметкерлері арасында «Үздік педагог-2016» облыстық конкурсы өткізілді.

«Үздік педагог - 2016» облыстық байқауына Ақмола облысының 17 аудан және 2 қаладан 20 педагогикалық қызметкер қатысты.

1. Кенжебаева Айгүл Қадырқызы - Көкшетау қаласы №18 ОМ орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

2. Қалмағанбетова Гүлайым Тастанқызы - Бурабай ауданы «Мирас» КМГ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

3. Хасихан Еңлік- Бұланды ауданы Балуан Шолақ атындағы ОМ математика пәні мұғалімі;

4. Исланкина Надежда Борисовна - Атбасар ауданы № 2 ОМ музыка пәні мұғалімі;

5. Довгаль Наталья Николаевна- Степногорск қаласы №4 Л.Толстой атындағы МГ тарих пәні мұғалімі;

6. Олжабек Сайран - Астрахан ауданы №1 Астрахан ОМ бастауыш сынып мұғалімі;

7. Мадиева Алтыншаш Төлегенқызы - Енбекшілдер ауданы Казгородок ОМ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

8. Дернина Татьяна Александровна - Есіл ауданы №1 ОМ физика мен информатика пәні мұғалімі;

9. Бутьковец Светлана Ивановна - Егіндікөл ауданы №2 Егіндікөл ОМ ағылшын тілі пәні мұғалімі;

10. Жұмабаева Фатима Қыпшақбайқызы - Қорғалжын ауданы Қорғалжын мектеп-гимназиясының география пәні мұғалімі ;

11. Худобина Венера Рафаиловна- Ақкөл ауданы № 3 Ақкөл ОМ орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

12. Сыздыкова Ботагөз Амангелдіқызы - Жақсы ауданы Ғ.Абдрахманов атындағы Қима ОМ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

13. Жүнісова Светлана Васильевна - Целиноград ауданы Ақмол селосы №5 ОМ ағылшын тілі пәні мұғалімі;

14. Борденюк Ирина Дмитриевна - Сандықтау ауданы №1 Балкашин ОМ химия пәні мұғалімі;

15. Жұматай Жадыра Байзаққызы- Көкшетау қаласы №3 ОДБАММИ биология пәні мұғалімі;

16. Абишева Фатима Тулешовна - Зеренді ауданы Шағалалаы ОМ биология мен химия пәні мұғалімі;

17. Литовченко Евгений Геннадьевич - Шортанды ауданы Қара –Адыр НМ орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

18. Баймағанбетова Орумбасар Сүлейменқызы- Ерейментау ауданы Өлеңті ОМ бастауыш сынып мұғалімі;

19. Ким Татьяна Витовна - Жарқайын ауданы Тасты–Талды ОМ музыка пәні мұғалімі ;

20. Добродомова Любовь Микайловна - Аршалы ауданы №1 ОМ бастауыш сынып мұғалімі.

Конкурс бағдарламасы 3 кезеңнен тұрды:

-«Менің кәсіби ұстанымым» Мұғалімнің өзін-өзі таныстыруы

-«Шеберлік сыныбы» ( сабақ үзіндісі, 20 минут);

-«Шығармашылық зертхана» озық педагогикалық іс-тәжірибелерін көрсету, авторлық бағдарламалардың, әдістемелік құралдардың, ұсынымдардың және т.б. көрсетілімі.

Байқау қорытындысы бойынша жеңімпаздарға Ақмола облысы білім басқармасы атынан Дипломдар мен сертификаттар тапсырылды:

Бас жүлде – Кенжебаева Айгүл Қадырқызы – Көкшетау қаласы, №18 орта мектебінің орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі; (150 мың теңге мөлшерде сертификат иегері);

1-орын – Худобина Венера Рафаиловна –Ақкөл ауданы, № 3 Ақкөл ОМ орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі; (100 мың теңге мөлшерде сертификат иегері);

2-орын – Жүнісова Светлана Васильевна - Целиноград ауданы Ақмол селосы №5 ОМ ағылшын тілі пәні мұғалімі; (75 мың теңге мөлшерде сертификат иегері);

3- орын- Сыздыкова Ботагөз Амангелдіқызы - Жақсы ауданы Ғ.Абдрахманов атындағы Қима ОМ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі (50 мың теңге мөлшерде сертификат иегері);

Конкурсқа белсенді қатысқан 16 қатысушыға Ақмола облысы білім басқармасының грамоталары берілді.

Сонымен қатар, облыстық байқауда ерекше көзге түскен төмендегі ұстаздарды «Ақмола облысы және Астана қаласы білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіподақ ұйымының» төрағасы Абдрахманов Бейсенбай Қадырұлы Құрмет грамотасы мен бағалы сыйлықтармен марапаттады:

- Қалмағанбетова Гүлайым Тастанқызы - Бурабай ауданы «Мирас» КМГ қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

- Олжабек Сайран - Астрахан ауданы №1 Астрахан ОМ бастауыш сынып мұғалімі;

- Литовченко Евгений Геннадьевич - Шортанды ауданы Қара –Адыр НМ орыс тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі;

- Довгаль Наталья Николаевна- Степногорск қаласы №4 Л.Толстой атындағы МГ тарих пәні мұғалімі;

- Ким Татьяна Витовна - Жарқайын ауданы Тасты–Талды ОМ музыка пәні мұғалімі.

Автор: Ш. Кажигалиева
Просмотров: 789
Дата создания: 24 Мая 2016 г.
Дата редактирования: 24 Мая 2016 г.
www.egov.kz
Опрос