Ақмола облысында 300-ге жуық оқушы жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиадаға қатысты

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым Министрлігінің «Дарын» Республикалық ғылыми-практикалық орталығының жоспары бойынша Көкшетау қ. №3 дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернаты мен №18 орта мектебінің базасында жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиаданың облыстық кезеңі өтті.

Олимпиаданың негізгі мақсаттары мен міндеттері – балалардың бойындағы ғылымдық білімдерін насихаттау және ғылыми қызметке деген қызығушылықтарын арттыру, дарынды балаларды анықтау үшін қажетті жағдай жасау, оқушылардың халықаралық олимпиадаларға қатысуға іріктеу және дайындау, Қазақстан Республикасындағы білім беделін көтеру.

Олимпиадаға 16 аудан мен Көкшетау, Степногорск қалаларынан және 4 дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернатынан аудандық кезеңнің жеңімпаздары – 347 оқушы қатысты. Олимпиада келесі жалпы білім беретін пәндер бойынша өтті: қазақ тілі және әдебиеті, орыс тілі және әдебиеті, Қазақстан тарихы, құқықтану негіздері, ағылшын тілі, неміс тілі, француз тілі, математика, информатика, физика, химия, биология, география.

Қорытындысы бойынша облыстық олимпиаданың жүлдегерлері Көкшетау қаласында жаратылыстану-математикалық циклдағы пәндер бойынша және Петропавл қаласында гуманитарлық циклдағы пәндер бойынша өтетін Республикалық олимпиадаға қатысады.

Оқушылардың жұмыстарын тексеруде және тәуелсіз бағалауда құзіретті амалмен қамтамасыз ету үшін қазылар алқасының мүшелері ретінде Көкшетау қ. Ш.Уәлиханов атындағы Университетінен оқытушылар шақырылды: PhD докторлары, профессорлар, ғылымдар кандидаттары, ғылымдар магистрлары, үздік оқытушылар.

7 қаңтар күні «Көкшетау» Мәдениет Сарайында олимпиаданың жабылу рәсімі және қатысушыларды марапаттау өтті.

Құттықтау сөзімен Білім басқармасының басшысы Б.С.Ізбасарова сөз сөйледі.

Ол олимпиаданың қорытындылар анализі аудандық және қалалық мектептердегі оқушылардың белсенді қатысулары туралы түйін шығаруға мүмкіндік беретінін атап өтті.

Біздің жеңімпаздар мен жүлдегерлерімізді Павлодар қаласында жаратылыстану-математикалық циклдағы пәндер бойынша және Манғыстау қаласында гуманитарлық циклдағы пәндер бойынша өтетін олимпиаданың Республикалық кезеңі күтіп тұр.

Республикалық олимпиаданың қатысушылары қаңтар айының соңына дейін анықталатын болады, қатысушылардың тізімі білім басқармасының сайтында жарияланады. Ақпан айында біз Республикалық олимпиадаға дайындық бойынша оқу-жаттығу жиналыстарын өткізуді жоспарлап отырмыз.

Олимпиаданың қорытындысы бойынша 148 жеңімпаз анықталды, оның ішінде 27 қатысушы- І дәрежелі дипломмен, 35 қатысушы -ІІ дәрежелі дипломмен, 86 қатысушы -ІІІ дәрежелі дипломмен және 32 қатысушы грамоталармен марапатталды.

І дәрежелі дипломдармен келесі қатысушылар марапатталды:

1. Ибрагимова Саяна- « Қазақ тілі және әдебиеті» пәні бойынша Бұланды ауданы "Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицей" 10 сынып оқушысы;

2. Мұрат Айдана- қазақ тілінде оқытылатын мектептеріндегі «Қазақ тілі және әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы М. Ғабдуллин ат. №3 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

3. Зейнуллинова Жазира- «Орыс тілі және әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №12 орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

4. Павлова Ксения- «Орыс тілі және әдебиеті» пәні бойынша, Көкшетау қаласы, №2 Красный Яр орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

5. Егимбаева Диана- қазақ тілінде оқытылатын мектептеріндегі «Орыс тілі және әдебиеті» пәні бойынша, Астрахан ауданы Жалтыр орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

6. Бекмагамбетов Руслан- қазақ тілінде оқытылатын мектептеріндегі «Орыс тілі және әдебиеті» пәні бойынша, Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

7. Аристанбеков Алибек- «Қазақстан тарихы» пәні бойынша Аршалы ауданы И. Құтпанұлы атындағы орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

8. Толеген Нуржан- «Қазақстан тарихы» пәні бойынша, Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

9. Жаксыбаев Диас- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

10. Балташева Мира- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, М. Ғабдуллин ат. №3 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

11. Алимжанова Эльвира - «Француз тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы № 5 "Тандау" көпсалалы мектеп-гимназиясының 11сынып оқушысы;

12. Сержан Мирас- «География» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 7 сынып оқушысы 9 сынып бағдарламасы бойынша;

13. Алтай Ермухан - «География» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

14. Темирханов Темирлан- «География» пәні бойынша Көкшетау қаласы №1 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

15. Ельжанов Арлан - «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

16. Нурғали Нурмади- «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

17. Абай Алият- «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы 11 сынып бағдарламасы бойынша;

18. Русланұлы Абдуллаһ- «Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 8 сынып оқушысы 9 сынып бағдарламасы бойынша;

19. Кайрлы Ернур- «Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

20. Сериков Галымжан - «Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

21.Ескенов Ильяс - «Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 8 сынып оқушысы 9 сынып бағдарламасы бойынша;

22.Габдулсаттаров Эльдар- «Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

23.Исин Нурхан- «Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

24.Құттымбек Данияр- «Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

25.Кулумканов Нурсат- «Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

26. Тойлыбаев Рауан- «Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

27. Ескенов Алмас- «Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы.

ІІ дәрежелі дипломдармен келесі қатысушылар марапатталды:

1.Конкабаев Мейрман - «Қазақ тілі және әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

2. Ризабек Арна - «Қазақ тілі және әдебиеті» пәні бойынша Астана қаласы дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

3. Евлоева Молтхан - орыс тілінде оқытылатын мектептеріндегі «Қазақ тілі және әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №14 орта мектебінің 9 сынып оқушысы;

4. Афанасьева Алена - орыс тілінде оқытылатын мектептеріндегі «Қазақ тілі және әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы №14 орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

5. Пантюхин Виталий - орыс тілінде оқытылатын мектептеріндегі «Қазақ тілі және әдебиеті» пәні бойынша Ақкөл ауданының № 2 Ақкөл орта мектебінің 11-сынып оқушысы;

6. Мирзажанова Диора - орыс тілінде оқытылатын мектептеріндегі «Қазақ тілі және әдебиеті» пәні бойынша, Көкшетау қаласы №1 Красный Яр орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

7. Копеева Асель -«Орыс тілі және әдебиеті» пәні бойынша Жақсы ауданы №2 орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

8. Абдразакова Камила- «Орыс тілі және әдебиеті» пәні бойынша Степногорск қаласы № 6 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

9. Абильдаева Аида - «Орыс тілі және әдебиеті» пәні бойынша Астана қаласы дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

10. Маткенова Арайлым- қазақ тілінде оқылатын мектептердегі «Орыс тілі және әдебиеті» пәні бойынша Бұланды ауданы "Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицей" 11 сынып оқушысы;

11. Несипбай Аскар- «Қазақстан тарихы» пәні бойынша Бурабай ауданы, "Мирас" көпсалалы мектеп-гимназиясының 9 сынып оқушысы;

12. Сыдық Алуа- «Қазақстан тарихы» пәні бойынша Степногорск қаласы №5 көпсалалы мектеп-лицейінің 11 сынып оқушысы;

13. Жұматай Тамерлан- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

14. Есмұрат Дастан- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

15. Проказин Владислав- «Неміс тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 1 орта мектебінің 9 сынып оқушысы;

16. Шакирбекова Назира - «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Степногорск қаласы, дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

17. Иматов Аль-Курманали- «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

18.Рашитов Ермек- «География» пәні бойынша Көкшетау қаласы М.Ғабдуллин атындағы №3 мектеп-гимпазиясының 9 сынып оқушысы;

19. Бекахметова Мирай - «География» пәні бойынша Көкшетау қаласы №18 орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

20. Шаймерденов Данияр- «География» пәні бойынша Көкшетау қаласы №14 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

21. Москауұлы Қуаныш- «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

22. Бакриденов Адильхан- «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

23. Тулеухан Ұлан -«Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы 11 сынып бағдарламасы бойынша;

24. Уалиханов Мирас -«Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

25.Есентуров Алдияр -«Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы 11 сынып бағдарламасы бойынша;

26.Серік Алмас -«Химия» пәні бойынша Степногорск қаласы дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

27. Абдишев Амир- «Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

28.Таласпаев Мирас- «Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

29. Досаев Ілияс -«Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы 11 сынып бағдарламасы бойынша;

30. Темирбаев Ильяс- «Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 8 сынып оқушысы 9 сынып бағдарламасы бойынша;

31. Шарипов Амирлан- «Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 7 сынып оқушысы 10 сынып бағдарламасы бойынша;

32. Ануфриев Тимур- «Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

33. Таупиық Ересіл- «Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

34. Айдахметов Абзал - «Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

35. Даминов Радмир-«Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы.

ІІІ дәрежелі дипломдармен келесі қатысушылар марапатталды:

1. Құрбан Ұлжан -қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Бурабай ауданы, №7 мектеп-лицейінің 10 сынып оқушысы;

2. Қайырбекова Зарема - қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Бурабай ауданы, Абылайхан орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

3. Уалиева Гульжан- қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Зеренді ауданы, Игілік орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

4. Оразбаева Арайлым - қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Бурабай ауданы, "Мирас" көпсалалы мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

5. Ақанова Назерке - қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Аршалы ауданы, №3 Аршалы орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

6. Атымтай Кулжиян - қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

7. Левченко Алина- орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Бұланды ауданы, Макинск қаласының мектеп-гимназиясының 10 сынып оқушысы;

8. Хабибулин Сергей- орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Есіл ауданы, Ақсай орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

9. Герасим Анна- орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Ерейментау ауданы, Ақмырза орта мектебінің 9 сынып оқушысы;

10. Заббарова Эльза- орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы, техникалық -гуманитарлы лицей-мектебінің 11 сынып оқушысы;

11. Игнатенко Павел- орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Бурабай ауданы, № 1 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

12. Суюнов Ширин - орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Атбасар ауданы, -«Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша № 2 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

13.Чернышева Изабелла- орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Кокшетау қаласы №2 орта мектеп-лицейінің 10 сынып оқушысы;

14. Джолдасова Диляра - орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Астана қаласы дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

15. Горнова Анжелика- орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Кокшетау қаласы №2 орта мектеп-гимназиясының 10 сынып оқушысы;

16. Ромашова Виктория - орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Кокшетау қаласы №2 орта мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

17. Ковеня Лариса - орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Шортанды ауданы №1 Жолымбет орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

18. Джусупова Камила - орыс тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы №17 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

19. Жумагулова Фариза- қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Бурабай ауданы, Оқжетпес орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

20. Мейрманова Айжан - қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы №6 орта мектеп-лицейінің 10 сынып оқушысы;

21. Айтикеева Айжан- қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Ақкөл ауданы, "№3 Ақкөл орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

22. Каиртаева Айсулу - қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы №3 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

23. Сайдалина Саяжана - қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Зеренді ауданы, Зеренді қазақ орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

24. Кажина Аружан- қазақ тілінде оқытылатын мектептерінде «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

25. Жәни Меруерт -«Қазақстан тарихы» пәні бойынша Степногорск қаласы дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

26. Хаджимуратова Жамила -«Қазақстан тарихы» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

27. Пшенбаева Дана -«Қазақстан тарихы» пәні бойынша Степногорск қаласы дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

28. Тлешева Мадина- «Қазақстан тарихы» пәні бойынша Бұланды ауданы, "Балуан Шолақ атындағы мектеп-лицейінің 11 сынып оқушысы;

29. Шимкова Валерия -«Қазақстан тарихы» пәні бойынша Степногорск қаласы дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

30. Исмагулов Мадияр- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Астана қаласы дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

31. Плаксина София- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 6 орта мектеп-лицейінің 10 сынып оқушысы;

32. Секенова Наргиз- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №3 мектеп-гимназиясының 10 сынып оқушысы;

33. Жарысов Ғалым–«Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

34. Хорунжая Анастасия- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, техникалық-гуманитарлы лицей-мектебінің 11 сынып оқушысы;

35. Оразалина Мадина- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Бурабай ауданы, №1мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

36. Слёнзак Вероника- «Неміс тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №1орта мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

37. Темирбаева Айжан- «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Степногорск қаласы, №5 көпсалалы мектеп-лицейінің 10 сынып оқушысы;

38. Лойбов Сергей- «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №5 "Тандау" мектеп-гимназиясының 9 сынып оқушысы;

39. Корнилова Анастасия- «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 6 орта мектеп-лицейінің 10 сынып оқушысы;

40. Шакиева Айгерим- «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Бурабай ауданы, Зеленобор мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

41. Боранбаева Замира- «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Еңбекшілдер ауданы, Степняк қ. №1 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

42. Овсянникова Дарья- «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 6 орта мектеп-лицейінің 11 сынып оқушысы;

43. Морданов Руслан -«География» пәні бойынша Есіл ауданы, С.Серіков атындағы орта мектебінің 9-сынып оқушысы;

44. Мыңжасаров Бахтияр -«География» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

45. Ашиков Мирас -«География» пәні бойынша Степногорск қ. дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы марапатталады;

46. Жандосова Айерке -«География» пәні бойынша Астана қаласы дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

47. Кадылов Нурбек -«География» пәні бойынша Астана қаласы дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

48. Кайдаров Мубарак -«География» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

49. Кенес Мөлдір- «География» пәні бойынша Еңбекшілдер ауданы, Амангелді орта мектебінің 11-сынып оқушысы;

50. Гемпель Александр- «География» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 13 «Экос» мектеп-гиназиясының 11-сынып оқушысы;

51. Қылышбек Абылай - «География» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

52. Валиева Валерия- «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 6 мектеп-лицейінің 9 сынып оқушысы;

53. Кушербаев Асет - «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 8-сынып оқушысы 9-сынып бағдарламасы бойынша;

54. Алпыспаева Камила - «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

55. Бұлхаир Нағима - «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 18 орта мектебінің 10-сынып оқушысы;

56. Крушельницкая Александра- «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 6 орта мектеп-лицейінің 10-сынып оқушысы;

57. Рыспекова Айжан- «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10-сынып оқушысы;

58. Базылханова Ақбота - «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 18 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

59. Казкенова Изет- «Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11-сынып оқушысы;

60. Джангашкарова Аймира -«Биология» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11-сынып оқушысы;

61. Каиргельдинов Ахат -«Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

62. Елжан Арман-«Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 8-сынып оқушысы 9-сынып бағдарламасы бойынша;

63. Джакупова Толганай -«Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 6 мектеп-лицейінің 10-сынып оқушысы;

64. Гуменная Дарья-«Химия» пәні бойынша Степногорск қ. дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10-сынып оқушысы;

65. Калиханова Диана -«Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы Мәлік Ғабдуллин атындағы №3 мектеп гимназиясының11- сынып оқушысы;

66. Баукен Алуа-«Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11-сынып оқушысы;

67. Жолмырза Бейбарыс -«Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

68. Бектемиров Ануарбек-«Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

69. Темербұлат Сағымбай -«Математика» пәні бойынша Көкшетау қ. №3 дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

70. Жақсыкелді Арайлым -«Математика» пәні бойынша Жарқайн ауданы, Үкібаев ат. орта мектебінің 10-сынып оқушысы;

71. Жакуп Санжар- «Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 10-сынып оқушысы;

72. Овчинников Александр - «Математика» пәні бойынша Степногорск қ. дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10-сынып оқушысы;

73. Ахметов Айтжан -«Математика» пәні бойынша Аршалы ауданы, И.Құтпанұлы атындағы орта мектебінің 11-сынып оқушысы;

74. Баймуканова Тамилла -«Математика» пәні бойынша Шортанды ауданы, №3 Шортанды орта мектебінің 11-сынып оқушысы;

75. Мүстекова Айжан -«Математика» пәні бойынша бойынша пәні бойынша Астана қаласы дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

76. Султанова Аяулым -«Информатика» пәні бойынша бойынша Көкшетау қаласы М. Ғабдуллин ат. №3 мектеп-гимназиясының 9 сынып оқушысы;

77. Наков Анвар -«Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

78. Рой Руслан- «Информатика» пәні бойынша Степногорск қ. дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

79. Тарасов Артем -«Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №5 "Тандау" мектеп-гимназиясының 10-сынып оқушысы;

80. Шершнев Андрей-«Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №6 мектеп-лицейінің 10-сынып оқушысы 11-сынып бағдарламасы бойынша;

81. Олжабек Әділ -«Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 7-сынып оқушысы 11-сынып бағдарламасы бойынша;

82. Оразбай Мендихан- «Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

83. Женатов Ержан – «Физика» пәні бойынша Степногорск қ. дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9-сынып оқушысы;

84. Мухамеджан Мадина- «Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №6 мектеп-лицейінің 10-сынып оқушысы;

85. Балтабаев Данияр- «Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, М. Ғабдуллин ат. №3 мектеп-гимназиясының 11-сынып оқушысы;

86. Нурмагамбетов Темирлан -«Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, дарынды балаларға арналған № 1 облыстық мамандандырылған «Қазақ-түрік лицейі» мектеп-интернатының 7-сынып оқушысы 11-сынып бағдарламасы бойынша.

Жеңіске деген жігері мен мектеп оқушыларының облыстық олимпиадасына белсенді қатысқаны үшін грамотамен марапатталды:

1. Кабдуш Қуаныш - «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Көкшетау қаласы №3 мектеп –гимназиясының 10 сынып оқушысы;

2. Кан Елена - «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Бурабай ауданы Зеленобор мектеп –гимназиясының 11 сынып оқушысы;

3. Кенжибек Сапарбек - «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Астана қаласы дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

4. Наб Екатерина - орыс тілінде оқылатын мектептеріндегі «Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Жақсы ауданы Запорожье орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

5. Нурланов Нуржан- орыс тілінде оқылатын мектептеріндегі Қазақ тілі мен әдебиеті» пәні бойынша, Астрахан ауданы №2 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

6. Оспанова Адель- «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Ерейментау ауданы, №3 орта мектебінің 9 сынып оқушысы;

7. Байгелова Мадина- қазақ тілінде оқылатын мектептердегі «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша, Көкшетау қаласы, М. Ғабдуллин ат. №3 мектеп-гимназиясының 10-сынып оқушысы;

8. Жексенова Алия- қазақ тілінде оқылатын мектептердегі «Орыс тілі мен әдебиеті» пәні бойынша Степногорск қаласы, № 5 көпсалалы мектеп –гимназиясының 11 сынып оқушысы;

9. Куандыкова Айдана- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы №17 орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

10. Корниенко Илья- «Ағылшын тілі» пәні бойынша Зеренді ауданы №1 орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

11. Дедик Диана- «Неміс тілі» пәні бойынша Көкшетау қаласы №1 орта мектеп-гимназиясының 10 сынып оқушысы;

12. Назаренко Андрей - «Француз тілі» пәні бойынша Степногорск қаласы №4 мектеп-гимназиясының 10 сынып оқушысы;

13. Шайкенова Айри - «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10-сынып оқушысы;

14. Сабержанова Акбота - «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 17 орта мектебінің 10-сынып оқушысы;

15. Оразалин Аслан - «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 17 орта мектебінің 11-сынып оқушысы;

16. Ризабек Болатхан - «Құқықтану негіздері» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11-сынып оқушысы;

17. Петлай Илья -«География» пәні бойынша Степногорск қаласы дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

18. Саханов Расул-«География» пәні бойынша Зеренді ауданы, Куропаткин орта мектебінің 10 сынып оқушысы;

19. Маноле Родион -«География» пәні бойынша Степногорск қаласы, дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

20. Верлин Михаил- «Биология» пәні бойынша Степногорск қаласы, дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

21. Мустекова Лаура -«Биология» пәні бойынша Астана қаласы, дарынды балаларға арналған № 2 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10 сынып оқушысы;

22. Тілеубек Меруерт-«Биология» пәні бойынша Степногорск қаласы, дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

23. Карабаева Анель-«Химия» пәні бойынша Степногорск қаласы дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

24. Кабдулова Мирана -«Химия» пәні бойынша Көкшетау қаласы, № 17 орта мектебінің 10-сынып оқушысы;

25. Машанло Данияр - «Химия» пәні бойынша Шортанды ауданы, № 2 Шортанды орта мектебінің 11 сынып оқушысы;

26. Овчинников Никита-«Математика» пәні бойынша Степногорск қаласы, дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы;

27. Жаналина Жамиля- «Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, №1 мектеп-гимназиясының 10 сынып оқушысы;

28. Рамазан Аружан-«Математика» пәні бойынша Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) дарынды балаларға арналған № 3 облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 10-сынып оқушысы;

29. Джасымбеков Керейбек- «Математика» пәні бойынша Степногорск қаласы, дарынды балаларға арналған №4 «Болашақ» облыстық мамандандырылған мектеп-интернатының 11 сынып оқушысы;

30. Афанасьев Александр- «Информатика» пәні бойынша Степногорск қаласы №4 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

31. Профатило Никита -«Информатика» пәні бойынша Көкшетау қаласы №1 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы;

32. Михайлов Никита-«Физика» пәні бойынша Көкшетау қаласы №1 мектеп-гимназиясының 11 сынып оқушысы.

Олимпиаданың барлық жүлдегерлері республикалық кезеңіне шақырылады.

Жүлделі орындарға ие болған оқушылар мен олардың жетекшілерін құттықтаймыз! Оларға жалпы білім беретін пәндер бойынша олимпиаданың республикалық кезеңінде сәттілік тілейміз!

Автор: Ж.Алдабергенова
Просмотров: 297
Дата создания: 12 Января 2017 г.
Дата редактирования: 12 Января 2017 г.