XVIII облыстық Абай және VІІІ облыстық Махамбет оқулары конкурсы бойынша ақпарат

2017 жылғы 18-19 мамыр күндері Көкшетау қаласы, № 3 дарынды балаларға арналған облыстық мамандандырылған мектеп-интернатында (мекен жайы: Көкшетау қаласы, Ж.Саин 20) XVІII Абай және VІII Махамбет оқуларының облыстық кезеңі өткізілді.

Конкурсқа аудандардан және Көкшетау, Степногорск қалаларынан, ведомствоға бағынысты облыстық білім беру ұйымдарынан 107 оқушы, әрі оқушылардың жетекшілері қатысты.

Конкурс 6 бағытта өткізілді.

Абай оқулары бойынша:

7. "Өлең - сөздің патшасы, сөз сарасы"

8. "Көңілім әнді ұғады"

9. "Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда"

Махамбет оқулары бойынша:

10. "Ел құтқарар ер едім..."

11. "Ұлы арман"

12. "Тартынбай сөйлер асылмын.."

Конкурстың жүлделі орындары:

Абай оқулары

"Өлең - сөздің патшасы, сөз сарасы" номинациясы :

1 орын – Алдажуманова Әнел, Ерейментау ауданы, № 2 ОМЛ.

2 орын – Нағызқанова Жанар, Жарқайын ауданы, Өмірлік НМ;

2 орын – Нурмуханова Динара ,Зеренді ауданы, Акан НМ;

3 орын – Елубай Аружан, Егіндікөл ауданы, Жаңақоныс НМ;

3 орын – Хуанбай Сынап, Целиноград ауданы, № 2 Қараөткел ОМ;

3 орын – Нұрмағамбетова Медина, Степногорск қаласы, А.Косарев ат. № 9 ОМ;

«Көңілім әнді ұғады» номинациясы:

1 орын – Силам Мерей, Зеренді ауданы, Акадыр ОМ;

2 орын – Калымжан Дильназ, Көкшетау қаласы, №21 ОМ;

2 орын – Хаджимуратова Жамиля, Көкшетау қаласы, № 3 ДБАОММИ;

3 орын – Мағжан Жұлдыз, Еңбекшілдер ауданы, №2 ОМ;

3 орын – Абдугулова Гүлсара, Шортанды ауданы, Шортанды №3 ҚОМ;

3 орын – Қасенова Мадина, Степногорск қаласы, Қарабұлақ ОМ.

«Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» номинациясы :

1 орын – Ашимхан Абылайхан, Көкшетау қаласы, №1КОМ;

2 орын – Әбдірайым Әбдіәзім, Көкшетау қаласы, № 3 ДБАОММИ;

2 орын – Жиенбаев Мейіржан, Бұланды ауданы, Балуан Шолақ ат.МЛ;

3 орын – Мақанова Назым, Астана қаласы, № 2 ДБАОММИ;

3 орын – Разбол Аманжол, Бурабай ауданы, Атамекен ОМ;

3 орын – Жарқынбек Бағыдат, Ақкөл ауданы, Кеңес ОМ;

Махамбет оқулары

«Ел құтқарар ер едім ...» номинациясы:

1 орын – Хуанбай Жансая, Бұланды ауданы, Шұбарағаш ОМ;

2 орын – Белгібаев Арман, Астрахан ауданы, Староколутон ОМ;

2 орын – Аманбаева Гүлден, Ақкөл ауданы , Минск ОМ;

3 орын – Джураева Айгуль, Жарқайын ауданы, Тасты-Талды ОМ;

3 орын – Хайрим Сархарман, Ерейментау ауданы, Сілеті ОМ;

3 орын – Смайлова Динара, Бурабай ауданы, Қарабұлақ НМ.

«Ұлы арман» номинациясы:

1 орын – Орынбасар Диас, Есіл ауданы, № 3 ОМ;

2 орын – Байзолла Ерәлі, Көкшетау қаласы, №3 ДБАОММИ;

2 орын – Тәуке Әділ, Көкшетау қаласы, №6 ОМЛ;

3 орын – Жиенбаев Сапаржан, Целиноград ауданы, №21 ОМ;

3 орын – Бекбаулы Алишер, Ерейментау ауданы, Бөгенбай ат. ҚОМ;

3 орын – Теміров Нұржан, Бурабай ауданы, Абылайхан атындағы ОМ.

«Тартынбай сөйлер асылмын...» номинациясы:

3 орын – Аймақ Қазбек, Аршалы ауданы, Сарыоба ОМ;

3 орын – Асылбек Нұртілек, Ерейментау ауданы, Бөгенбай ат. ҚОМ;

3 орын – Еренғайып Ерназар,Зеренді ауданы, Ортақ ОМ;

2 орын – Хамзаева Аниса, Степногорск қаласы, А.Косарев ат. № 9 ОМ;

2 орын – Кеңшілік Ырыскүл, Астана қаласы, №2 ДБАОММИ;

1 орын – Азатбек Бергенбек, Бұланды ауданы, Макинск № 5 ОМ.

Жеңімпаздар Ақмола облысы білім басқармасының дипломдары мен сыйлықтары және медальдармен марапатталды.

I орын алған жеңімпаздар ағымдағы жылдың қыркүйек айында конкурстың Семей қаласында өтетін республикалық кезеңіне қатысады.

Автор: С. Махметова
Просмотров: 192
Дата создания: 19 Мая 2017 г.
Дата редактирования: 19 Мая 2017 г.