Жеңіл атлетика бойынша жарыс

Астраханка селосының орталық стадионында колледж оқушылары арасында облыстық «Кезең» Спартакиадасының бағдарламасында жеңіл атлетика бойынша жарыс өткізілді.

Жарысқа 11 команда қатысты, қатысушылардың жалпы саны 110 адам.

Жарыс бағдарламасына 100 м, 200м,400м, 800м, 1500м – қыздар, 3000 м – ұлдарарасында жүгіру қашықтығы; екпінмен ұзындыққа секіру; эстафета 4х100м енгізілді

Жарыс қорытындысы бойынша белгіленген орындар:

100 м

Қыздар

1 орын – БатталоваУлпан – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын - Лобанова Вера – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

3 орын – Нафранович Алина – № 5 АТК,Бозайғыр а.

Ұлдар

1 орын – Роппель Александр – жоғары колледжі, Щучье қ.

2 орын – Есин Дмитрий – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

3 орын – Карбушев Дмитрий – жоғары колледжі, Щучье қ.

200 м

Қыздар

1 орын – БатталоваУлпан – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын – Абузарова Анжелика – ИТжСК, г. Щучье қ.

3 орын – Горелова Кристина – жоғары колледжі, Щучье қ.

Ұлдар

1 орын – БалахметовЕслям – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын – Роппель Александр – жоғары колледжі, Щучье қ.

3 орын – Казаков Сергей – жоғары колледжі, Щучье қ.

400 м

Қыздар

1 орын – Горелова Кристина – жоғары колледжі, Щучье қ.

2 орын – Большебородова Надежда – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

3 орын – Пафенгум Фрида – ИТжСК, Щучье қ.

Ұлдар

1 орын – БалахметовЕслям – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын – Гончаров Иван – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

3 орын – ШарафидиновМарудо – № 1 СТК, Көкшетау қ.

800 м

Қыздар

1 орын – Фальтинберг Светлана – ИТжСК, Щучье қ.

2 орын – Болшебородова Надежда – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

3 орын – Кажигалиева Диана – № 1 СерТК, Көкшетау қ.

Ұлдар

1 орын – Бычков Владимир –№ 1 СТК, Көкшетау қ.

2 орын – Ермоленко Петр – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

3 орын – СейтжановАзат – № 3 АТК,Каменкас.

1500 м

1 орын – Фальтинберг Светлана – ИТжСК, Щучье қ.

2 орын – Мартенс Инга – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

3 орын – Кажигалиева Диана – № 1 СерТК, Көкшетау қ.

3000 м

1 орын – Ермоленко Петр –педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын – Жолдаспаев Руслан –Ж. Мусин атындағы педагогикалық колледжі, Көкшетау қ.

3 орын – Дубовик Сергей – жоғары колледжі, Щучье қ.

ҰЗЫНДЫҚҚА СЕКІРУ

Қыздар

1 орын– Нафранович Алина – № 5 АТК, Бозайгыр а.

2 орын – Жигало Олеся – АТК № 3 АТК, Красный Ярс.

3 орын – СыздыкНурсыила – № 5 АТК,Бозайғыр а.

Ұлдар

1 орын – Есин Дмитрий – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын – Кабулошвили Вадим – № 1 СерТК, Көкшетау қ.

3 орын – Вишняков Василий – № 6 АТК, Астраханкас.

ЭСТАФЕТА 4х100 м. (Қыздар)

1 орын - педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын - ИТжСК, г. Щучье қ.

3 орын - № 3 АТК, Красный Ярс.

ЭСТАФЕТА 4х100 м. (ұлдар)

1 орын - педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын – жоғары колледжі, Щучье қ.

3 орын – № 6 АТК, Астраханка с.

Қыздарарасында жалпыкомандалық орындар

1 орын – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын – ИТжСК, г. Щучье қ.

3 орын – № 3 АТК, Красный Ярс.

4 орын – № 1 СерТК, Көкшетау қ.

5 орын – жоғары колледжі, Щучье қ.

6 орын – № 5 АТК,Бозайғыр а.

7 орын – № 1 СТК, Көкшетау қ.

8 орын – № 6 АТК, Астраханкас.

9 орын –№ 2 АТК, Каменкас.

10 орын – жоғары колледжі, Көкшетау қ.

11 орын - Ж. Мусин атындағы педагогикалық колледжі, Көкшетау қ.

Ұлдар арасында жалпыкомандалық орындар

1 орын – педагогикалық колледжі, Щучье қ.

2 орын – жоғары колледжі, Щучье қ.

3 орын – № 1 СТК, Көкшетау қ.

4 орын –№ 1 СерТК, Көкшетау қ.

5 орын – Ж. Мусин атындағы педагогикалық колледжі, Көкшетау қ.

6 орын – № 6 АТК, Астраханкас.

7 орын – ИТжСК, Щучье қ.

8 орын – № 2 АТК, Каменкас.

9 орын – жоғары колледжі, Көкшетау қ.

10 орын – № 3 АТК, Красный Ярс.

11 орын - № 5 АТК,Бозайғыр а.

Автор: А. Сагнаева
Просмотров: 155
Дата создания: 19 Июня 2017 г.
Дата редактирования: 19 Июня 2017 г.